27 Temmuz 2012 Cuma

Bu ilgini çeker mi?


Shamdan Ayakkabı sponsorluğunda düzenlediğimiz kampanya tam 5 yarışmadan oluşuyor. Yani, beş ayrı yarışma düzenlenecek ve her seferinde farklı bir ayakkabı hediye edilecek. Her bir yarışmanın ödülünü de aşağıda gösterdik.

35 numaradan başlayıp 39 numaraya kadar seçeneklerimiz var. Hangisini kazanmak istiyorsan, katılım haklarını ona sakla, kazan, ayakkabı numaranı söyle, ayakkabını sana hemen gönderelim:))

Şu durumda, www.mrmaana.com'a giriyor, Shamdan'ın genel kültür yarışmasına katılıyor, soruları hızla yanıtlıyor ve en yüksek puanları almaya çalışıyorsun.Hadi bakalım, bol şans!

1. Yarışmanın Ödülü 

 

2. Yarışmanın  Ödülü

 

3. Yarışmanın Ödülü 

 

4. Yarışmanın Ödülü

5. Yarışmanın Ödülü

 

16 Temmuz 2012 Pazartesi

Mr.Maana’da en yüksek puanlar nasıl kazanılır?

Ödüllü bilgi yarışmalarıyla, hem eğlenceye hem de bol bol ödül kazanmaya davet eden Mr.Maana, şimdi de kazanmanın ipuçlarını veriyor. Kazanmaya hazır mısınız?:)
Mr.Maana: Mr.Maana’da en yüksek puanı nasıl kazanırım?

10 Temmuz 2012 Salı

Mr.Maana’yı sevdiklerinle tanıştır, MP3 Player’ı götür

Mr.Maana: Mr.Maana’yı sevdiklerinle tanıştır, MP3 Player’ı g...: Mr.Maana’da yarışan, onu sevdikleriyle tanıştıran, Facebook ve Twitter’da paylaşan, anketlerine katılan, soru bankasına katkıda bulunan ve ...

8 Temmuz 2012 Pazar

Rumeli Kavağı'nda balık keyfi...

Mr.Maana: Rumeli Kavağı'nda balık keyfi...: Bugün, sizin için bir mekan keşfine çıktım. İstanbul'un en güzel yerlerinden biri olan Sarıyer 'de gezindim. R...

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...